مهمترین راز موفقیت در بازاریابی شبکه ای

فرض کنید که دو مکانیک خودرو در یک محله و در همسایگی یکدیگر دو تعمیرگاه احداث کرده اند. مکانیک اول در کارش حرفه ای است و سرش حسابی شلوغ است و درآمد زیادی دارد و هر روز تعداد مشتری هایش بیشتر میشود و مکانیک دوم همیشه رویای ثروتمند شدن را در سر داشته اما هر ماه فقط چند مشتری دارد که این مشتری ها هم فقط یک بار به او مراجعه میکنند و بعد میروند و دیگر باز نمیگردند. هر دوی آن مکانیک ها در منطقه ای کار میکنند که هر روز ماشین های زیادی نیاز به تعمیر دارند اما مکانیک اول در کارش حرفه ای است و مکانیک دوم در کارش هیچ تخصصی ندارد.

شغل شما تعمیر ذهنیت انسان هاست و در کشوری زندگی میکنید که تمام انسان ها به این شغل و درآمد بیشتر نیاز دارند، حال اگر هنوز به درآمد رویایی خودتان نرسیده اید اما بسیاری از لیدرها به درآمدهای فوق العاده رسیده اند فقط به این معنی ست که شما باید مهارت های بیشتری کسب کنید.

نکته ای بسیار مهم: اگر بپذیرید که خودتان باید تغییر کنید تا دیگران تغییر کنند، قطعا تاثیرگذار خواهید شد و اگر دیگران را مقصر بدانید، کنترل شرایط را کاملا از دست خواهید داد.

اصول و مفاهیم اولیه بازاریابی شبکه ای

در هر شغل و یا تجارت اصولی ابتدایی وجود دارد که تسلط بر آنها سرعت رشد و پیشرفت شما را چندین برابر خواهد کرد و در این بخش تمام این اصول را خواهید آموخت.

رازهای موفقیت و کسب ثروت 

یادگیری اصول و رازهای موفقیت و کسب ثروت ذهن شما را برای تبدیل شدن به یک فرد موفق و ثروتمند آماده میکند

تغییر الگوهای ذهنی

الگوهای ذهنی شما مسیر زندگیتان را تعیین میکند و در این بخش به الگوهای ذهنی تان مسلط خواهید شد

تکنیک های نوشتن صحیح و رسیدن به تمام اهداف

اصول و تکنیک های علمی را به شما آموزش می دهیم که بتوانید با تاثیر روی باورها و ضمیر ناخودآگاه، زندگی تان را تغییر دهید و به صورت باور نکردنی به تمام اهداف کوچک و بزرگتان برسید. این مرحله به صورت ناخودآگاه به شما کمک میکند و پس از مدتی کوتاه متوجه تغییرات شگفت انگیز در درآمد و زندگی تان خواهید شد.

ارتباط سازی و داشتن لیست نامحدود در بازاریابی شبکه ای

در این فصل بخش می آموزید که چگونه همیشه لیستی نامحدود از افراد آماده پرزنت داشته باشید و دقیقا همین کار را در سازمانتان تکثیر کنید تا خودتان و افراد سازمانتان هیچ وقت با مسئله نبودن افراد برای پرزنت مواجه نشوید. این مرحله به شما کمک میکند همیشه افرادی را در لیستتان برای پرزنت آماده داشته باشید (این بخش بسیار لذت بخش است)

نکات مهم جذب پراسپک در شبکه های اجتماعی

جلب اعتماد افراد در شبکه های اجتماعی کمی با دنیای واقعی متفاوت بوده و اصول و قواعد خود را دارد، که در این فصل این اصول و قواعد را می آموزید

دعوت حرفه ای افراد در بازاریابی شبکه ای

در این فصل می آموزید که چگونه افراد را به گونه ای به جلسه معرفی کار دعوت کنید که با اشتیاق و بدون هیچ مقاومتی در جلسه معرفی حاضر شوند و به تمام صحبت های پرزنتور با دقت گوش دهند. این بخش مدت زمان ورود افراد جدید به سازمانتان را کوتاه تر کرده و سرعت رشد شما و سازمانتان را تا سه برابر افزایش خواهد داد.

پرزنت حرفه ای در بازاریابی شبکه ای

در این بخش تکنیک هایی را می آموزید که با استفاده از آنها بتوانید جلسه معرفی کار را به گونه ای برگزار کنید که نود درصد مسائل و سوالات پراسپکت در اولین جلسه حل شود و اشتیاق شروع کار در پراسپکت شکل گیرد. این مرحله همانطور که توضیح دادیم باعث خواهد شد که ورودی های سازمان شما حداقل سه برابر شوند و مدت زمان رسیدن شما به اهدافتان را خیلی خیلی سریع تر میکند.

بازاریابی و فروش محصولات در بازاریابی شبکه ای

فروش و بازاریابی مهمترین و مهمترین اصل در هر تجارتی است و شما با یادگیری مهارت های بازاریابی و فروش قادر خواهید بود هر چیزی را در هر زمانی به هر کسی بفروشید. با توجه به نام تجارت بازاریابی شبکه ای متوجه خواهیم شد که در ابتدا باید به یک بازاریاب خوب تبدیل شویم و سپس شبکه سازی کنیم. لذا باید بدانیم که شبکه سازی بدون آموزش مهارت های بازاریابی به سازمان، دقیقا مثل ساختن سقفی بزرگ بدون استفاده از ستون است. شاید در ابتدای کار بتوان سازمان کوچکی را ساخت اما زمانی که سازمان کمی رشد کرده و بزرگتر شود قطعا فرو خواهد ریخت.
نکته: فروش فقط به معنی فروختن یک جنس فیزیکی نیست بلکه شامل ارائه صحیح و فروش فرصت کسب و کار شما نیز می شود، پس اگر مهارت های بازاریابی و فروش را به درستی یاد بگیرید، معرفی کار و پیگیری بسیار قوی تری نیز خواهید داشت.

پیگیری حرفه ای و تاثیرگذار در بازاریابی شبکه ای

در این بخش می آموزید که با چند مرحله پیگیری افراد سازمان خود را به سازمانی وفادار و ماندگار تبدیل کنید. یادگیری اصول صحیح فالو باعث خواهد شد تا افراد پس از معرفی در مدت زمان کوتاه تری وارد سازمان شما شوند و آموزش پذیری بالاتری داشته باشند، و برای همیشه در سازمان شما  در حال رشد باشند.

بسیار شگفت انگیز است که شما سازمانی وفادار و آموزش پذیر داشته باشید که هر روز افراد وفادار و آموزش پذیر جدیدی را به سازمانتان اضافه میکنند. اگر پیگیری را به صورت صحیح انجام ندهید هیچ کس وارد سازمان شما نخواهد شد و اگر پیگیری را به صورت حرفه ای انجام دهید تمام اطرافیان و پراسپکت ها به کار کردن در سازمان شما علاقه مند میشوند.

ریشه یابی و حل آبجکشن در بازاریابی شبکه ای

در این بخش می آموزید که چطور مسائل و سوالات و آبجشکن های پراسپکت را ریشه یابی و حل کنید. همیشه به یاد داشته باشید که پراسپکت هیچ وقت مسئله و آبجکشن واقعی خود را به زبان نمی آورد و اگر میبینید که پراسپکت یک آبجکشن را بیان میکند و شما آن را کاملا منطقی حل می کنید اما پراسپکت باز هم کار را شروع نمی کند همین است که آبجکشن اصلی او چیز دیگری بوده که از گفتنش امتناع کرده و شما به یک آبجکشن واهی پاسخ داده اید. در این مرحله شگفت انگیز یاد میگیرید که بدون این که پراسپکت مسئله ی خود را بگوید شما آبجکشن های اصلی پراسپکت را از ذهنش بخوانید و تمام مسائلش را حل کنید تا سریعا به سازمان شما ملحق شود.
لحظه ای فکر کنید که شما با یادگیری صحیح تکنیک های فالو و حل آبجکشن، سازمانی بسازید که تمام افراد سازمانتان به راحتی تمام آبجکشن های پراسپکت را از ذهنش میخوانند و مسائل را به راحتی حل می کنند.

لیدرشیپ

برای ورود به دنیای رهبری باید بتوانید به صورت جمعی بر روی ذهنیت انسان ها کار کنید و جمعی از انسان ها را متقاعد به انجام کارهای متفاوت کنید، که در این فصل تکنیک های این کار را می آموزید


این پکیج آموزشی به درد چه کسانی میخورد؟

  • کسانی که امید و آرزوها و اهداف بزرگ در سر دارند
  • کسانی که خودشان را تنها مسئول رسیدن به اهدافشان میدانند
  • کسانی که به توانایی های خودشان ایمان دارند
  • کسانی که میدانند برای موفقیت باید روی خودشان سرمایه گذاری کنند

این پکیج آموزشی به درد چه کسانی نمیخورد؟

  • کسانی که بازاریابی شبکه ای را باور ندارند
  • کسانی که خودشان را باور ندارند
  • کسانی که همیشه دیگران را مقصر میدانند
  • کسانی که فکر میکنند همه چیز را میدانند و نیاز به یادگیری ندارند
  • کسانی که زندگی روتین و بی معنی را پذیرفته اند و هیچ امیدی ندارند

نظرات مشتریان