قانون طلایی موفقیت در بازاریابی شبکه ای

بسیاری از افراد از این قانون طلایی به نحوی خبر دارند؛ یا آن را شنیده اند و یا در جایی خوانده اند: شما می توانید هر آنچه را از زندگی می خواهید داشته باشید، به شرطی که به اندازه کافی به افراد کمک کنید تا آنچه را می خواهند به دست بیاورند.

افرادی که بر اساس این فلسفه کار و زندگی می کنند، می دانند که چه فلسفه قدرتمندی است و به محض اینکه فرصتی بیابند به بقیه نیز می آموزند که از این فلسفه پیروی کنند. خصوصا بازاریاب های شبکه ای از این طرز فکر استقبال شدیدی می کنند، زیرا این فلسفه با ذات بازاریابی شبکه ای بسیار هماهنگی دارد.

یک بازاریاب شبکه ای فقط با کمک کردن به بقیه افراد سازمانش است که می تواند موفق شود. شما هیچگاه به تنهایی نمی توانید در بازاریابی شبکه ای موفق شوید. زیرا اولا افراد زیادی نخواهید یافت و ثانيا پول زیادی کسب نخواهید کرد و ثالثا، از تنهایی دق می کنید.
وقتی افرادی را وارد سازمانتان می کنید، «قانون طلایی» را هم به آنها معرفی کنید، با این کار خودتان را متعهد کرده اید که به آنها کمک کنید تا موفق شوند و در نتیجه خودتان هم چاره ای ندارید جز موفق شدن!

جیمی بیشاب و کارول بیشاپ حتی قبل از شنیدن این قانون طلایی، آن را در سیستم آموزشی شان به کار می بردند.
جیمی می گوید: «ما به همه یاد می دهیم در این تجارت خودشان را فراموش کنند و فقط روی موفقیت زیر مجموعه هایشان تمرکز کنند. ما نمی خواهیم در تجارتمان ستاره باشیم؛ بلکه می خواهیم ستاره بسازیم.

با تمرکز کردن روی زیرمجموعه هایمان می فهمیم که آنها از زندگی چه چیزی می خواهند و حاضرند چه بهایی برای به دست آوردنش بپردازند؛ و بعد هدفمندانه به آنها کمک کنیم تا به رؤیاهایشان برسند. افرادی که هدف و رؤيا دارند، حاضرند برای رسیدن به آنها مبارزه کنند و وقتی که ما به جای اهداف و رؤیاهای خودمان بر روی رؤیاهای زیرمجموعه هایمان تمرکز کنیم، آنوقت است که اعضای مجموعه هایمان گرد هم می آیند و هیجان زده می شوند و اتفاقات بزرگی می افتد.»

کارول بیشاپ می گوید: که او و جیمی اوایل که کار بازاریابی شبکه ای را شروع کردند چیزی از «قانون طلایی» نمی فهمیدند، اما همین که آن را در آموزشهای شان به کار گرفتند، متوجه ارزش آن به ویژه در ساختن مجموعه ای متشکل از صدها یا هزاران بازاریاب شبکه ای شدند که این قانون حکم حلقه رابطی بین افراد مجموعه را دارد، طوری که آنها را در کنار یکدیگر نگه می دارد و به کار سخت تشویق می کند.

کارول می گوید: «همین که شما تیمی بسازید که اعضایش هوای همدیگر را داشته باشند، خودبه خود رشد خواهد کرد زیرا این حرف همه جا می پیچد که سازمان شما دارد غوغا می کند. هیچ کس نمی تواند جلوی چنین تیمی را بگیرد


در بازاریابی شبکه ای درآمد شما به میزان اطلاعاتتان است

پس اگر واقعا خواهان موفقیت در بازاریابی شبکه ای هستید پیشنهاد میکنیم که در دوره آموزشی مبتدی تا حرفه ی بازاریابی شبکه ای شرکت کنید تا تمام مطالب مورد نیاز برای موفقیت در شغلتان را در عرض یک ماه بیاموزید. برای مطالعه جزئیات بیشتر روی این قسمت کلیک کنید

1 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست